KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746417
nr 1274 6417
Lasse Johansson, "ALORA". Signerad, daterad 1929, sydländskt landskap med gård, duk på pannå, 38x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:12:13
100 kr
250 kr